Jednou z klíčových vlastností detektorů E-Line je unikátní koncept End of Line (EoL), který zkracuje čas na přípravu, eliminuje pracné ruční zapojování rezistoru, snižuje riziko chyb zapojení a zjednodušuje řešení problémů při instalaci.

Detektory E-Line obsahují odnímatelnou svorkovnici, která usnadňuje zapojování vodičů. Svorkovnice drží všechny vodiče pevně na místě, což snižuje riziko nechtěného vytažení vodiče během instalace nebo po ní. V kombinaci s konceptem EoL je zapojování vodičů jednodušší a rychlejší.

U konvenčních detektorů je třeba samostatně zapojovat rezistory pro alarm, tamper a antimasking a vybírat jejich hodnoty podle použitého řídicího panelu. U detektorů E-Line není potřeba žádné samostatné zapojování rezistorů – jenom pomocí DIP spínačů na desce EoL vyberete vhodné hodnoty a potom desku nasunete přímo na DPS detektoru.

Kromě toho při záměně zorného pole E-Line detektoru ze záclony na prostorové nebo při úpravě filtru bílého světla podle optiky není třeba vyjímat DPS. Tyto vlastnosti designu eliminují zbytečnou manipulaci s citlivou elektronikou.

Detektory jsou rovněž vybaveny osvědčeným „zaklapávacím“ krytem společnosti Vanderbilt, který omezuje riziko znečištění a poškození citlivého zařízení uvnitř a zjednodušuje rozšiřování v rámci celé produktové řady.

Klíčové funkce:

  • Jednoduché, rychlé a bezchybné zapojení, žádné rezistory
  • Jednoduché a rychlé nastavení pro každou aplikaci a libovolný dosah
  • Odnímatelná svorkovnice pro praktické a bezpečné zapojení
  • Snížené riziko znečištění a poškození